Zastávka MHD Nemocnice Privamed


Rubriky

Zastávka nově vznikla v Kotíkovské ulici na počátku července 2011. Dne 13. 7. 2011 se objevuje i její označení, tedy Nemocnice Privamed a číslo linky 27. Marně však pátrám, odkud kam ona linka povede.

4 komentáře

 1. Milan Zahn Autor článkuReagovat

  Tak tohle je oficiální text na PMDP:
  Nová linka č. 27
  S platností od 1. 9. 2011 bude zavedena nová autobusová linka č. 27 Mrakodrap – Nemocnice Privamed – Košutka, Krašovská. Linka bude v provozu celotýdenně dle stejného grafikonu pro pracovní dny, sobotu a neděli od 4:45 do 23:15 v 60. minutovém intervalu.
  Trasa linky bude obousměrně vedena ze zastávky „Mrakodrap“ na Americké ul. na Klatovskou ul., do sadů Pětatřicátníků, přes most gen. Pattona, Karlovarskou tř., do Kotíkovské ul. s vyjetím na Košutce na Studentské ul. a kolem Úněšovskou ul. do konečné zastávky „Košutka, Krašovská“.
  Zastávky linky:
  Mrakodrap; U Práce, Americká; Sady Pětatřicátníků; Rondel; Lék. fakulta, Karlovarská; Nemocnice Privamed (nová zastávka); Tleskačova (nová zastávka); Skautská (nová zastávka); Úněšovská, Globus; Košutka, Krašovská.

  A ještě plánek trasy:
  Plánek trasy linky 27

 2. 27 Reagovat

  Špatně, linka bude jezdit z Košutky,Krašovské přes Globus, Kotíkovskou dolů k LF a pak Rondel , sady… Až k Mrakodrapu kde se na kruháči otočí a pojede zpět na Košutku, interval 60min vždy v :00 z Košutky

 3. Milan Zahn Autor článkuReagovat

  Problém je, že když jsem příspěvěk psal, tak internet zarytě mlčel o tom, kam linka povede 🙂 Ale jinak díky za info.

 4. Matěj Reagovat

  Pátrači, stačí se podívat na web a během tří vteřin to zjistíš :-)))) Povede od Globusu k Muzeu, bude však jezdit jen 1-2 x za hodinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *